Todoist icon

Todoist

6.3.11
2
314

Görevlerinizi ve projelerinizi yönetmenin en kolay yolu

Reklam

En son versiyon

6.3.11

18 Tem 2016

Önceki versiyonlar
Reklam
Bilgisayarınızın masaüstü, ana çalışma alanınız olma eğilimindedir, bu nedenle tüm önemli hatırlatıcılarınız mükemmel bir şekilde ve orada verimli bir şekilde organize edilmiş olarak görünmelidir. Todoist, tüm önemli görevlerinizi yönetmenizi ve bunları cihazlarından herhangi biriyle senkronize etmenizi sağlayan mükemmel bir araçtır, böylece tek bir önemli etkinliği bile kaçırmazsınız. Bu durumda, Mac için resmi masaüstü istemcisini kullanıyor.

Todoist ile iş, kişisel, izlenecek filmler veya alışveriş gibi kategorilere göre düzenlenmiş özel görev listeleri ile çalışabilirsiniz. Elbette, istediğiniz kategoriyi oluşturmanın yanı sıra her birine bir renk atayabilirsiniz. Gelecekte ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar, istediğiniz kadar uyarı ekleme olasılığıyla birlikte geldiğinden, hatırlatıcıya hangi tarih eklemek istediğiniz önemli değildir. Tüm alanları doldurduğunuzda, program etkinlikleri bir sonraki hafta veya bir sonraki ay için sekmeler halinde düzenler, böylece ana pencerede en uzak olanları görmeseniz bile, etkinlik yaklaştığında bir kez bile kaçırmayacaksınız.

Her giriş, gerekirse belirli bir öncelik atamanıza izin verir. Dahası, ne tür bir görev girdiğiniz önemli değildir, her biri bulutta depolanır ve size nerede olursanız olun, herhangi bir cihazdan onlara erişme imkanı sunar. Görev listenizle çalışmanın harika bir yoludur ve her zaman elinizin altında olmasını sağlar.

Son olarak, Todoist'in projelerinize istediğiniz kadar insanı eklemenize ve üretkenliği artırmak veya çalışma sürelerini hızlandırmak için onlara belirli görevler atamanıza izin veren ortak bir araç olduğunu belirtmekte fayda var. Ortak çalışan eklemenin bir sınırı yoktur, yalnızca birkaç kolay adımda kapsamlı ve organize bir plan oluşturmanıza olanak tanır.
Álvaro Toledo tarafından incelendi. Sezen tarafından çevrildi.
Reklam

Daha fazla bilgi

Lisans
ücretsiz
Op. Sistemi
Mac
Kategori
Bilgi & Finans
Dil
Türk 15 daha fazla
Yazar
Doist
İndirilenler
314
Tarih
18 Tem 2016
Bu uygulama neden Uptodown'da yayınlanıyor?
(Daha fazla bilgi)

Bu uygulamayı oyla

Todoist icon
Uygulama hakkında yorum yazın

Oylama

5.0
2 görüşler
5
4
3
2
1

yorumlar

feownewoifweoi icon
feownewoifweoi 2020 de

Harika görev yönetimi uygulaması. Şiddetle tavsiye edilir!

Beğen
Cevap
Reklam

Todoist benzer

Keşfet Kişisel uygulamaları

Doxillion Plus for Mac icon
Mac için muhteşem bir dosya dönüştürücü
Doxillion Free Document and PDF Converter for Mac icon
Basit bir tıklamayla bir formattan diğerine dönüştürün
Mendeley icon
Araştırma malzemelerinizi bu sosyal ağ ile yönetin