Todoist

14.1.0 için Android

4.0

1

Android için kapsamlı bir görev yaöneticisi

18k

Bu uygulamayı oyla

Todoist, tüm taahhütlerinizi ve yükümlülüklerinizi yerine getirmenize yardımcı olacak kişisel bir görev yöneticisidir. Todoist ile tekrar bir randevuyu veya görevi asla unutmayacaksınız.

Android'inizde Todoist'i yükledikten sonra yapılacak ilk şey hesabınıza giriş yapın veya kayıt olun. Böylece, tüm görevlerinizi Todoist'i yüklediğiniz tüm cihazlarda ve platformlarda senkronize edebilirsiniz.

Uygulama, hatırlatıcılarınızı düzenlemek için birçok araç içerir: son teslim tarihleri, yinelenen son teslim tarihlerleri, alt görevler, öncelikler, alt projeler ve renk kodlaması. Tüm bu seçeneklerle, yapmanız gereken her şeyi ekranda sadece bir bakışta bulabilirsiniz.

Todoist ile, projeleri İnternet üzerinden diğer kullanıcılarla da paylaşabilirsiniz. Sadece paylaşmak istediğiniz görevleri seçin ve daha sonra katılımcı kullanıcıların herhangi biri tarafından değiştirilebilir.

Dropbox ve G-Drive ile entegrasyonu sayesinde, kolayca görevlerinize dosya ekleyebilirsiniz. Saniyeler içinde eklemek için onları görevden seçmeniz yeterlidir.

Todoist, randevularınızı, taahhütlerinizi ve diğer her şeyi kontrol altında tutmanıza yardımcı olacak mükemmel bir görev yönetim aracıdır.
Gereksinimler

Android 2.2 gerekidir

Uptodown X